ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων 18-19 Νοεμβρίου

programma

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων που ανακοίνωσε πριν λίγο η ΕΠΣ Μακεδονίας, για το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Νοεμβρίου 2017.



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος

Ακρίτες Συκεών – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος

Έχεις κατοικίδιο; Αυτό πρέπει να το δεις!

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης

Φοίνικας Πολίχνης – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης

Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος

ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Αστραπή Δενδροποτάμου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Μέγας Αλέξανδρος 2014

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης

Αχιλλέας Περαίας – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

Το μεγαλύτερο e-shop με αθλητικές στολές ομάδων στη Βόρεια Ελλάδα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος

Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας

ΑΕ Πυλαίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Αριστοτέλης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Νέων Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος

Αίολος Ευόσμου 2014 – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΑΣ Παπάδες

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Δράση Αρδαμερίου – Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Ιγνατιάδης, Κόντος, Κουρούπης, Μαυρίδης, Ναζίρης.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.11.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Αρης Παλαιοχωρίου

Γήπεδο: Καμπανιακού – ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας – Πιερικός

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

ΑO Καρδίας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας 1994

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΕ Πανσερραϊκή

Γήπεδο: Αγιού Γεωργίου – ώρα: 15.00

Μέντεκας Καλαμαριάς – Βασίλισσα Θράκης

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας) – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος

Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος

ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος

Εδώ θα πιείτε τον καλύτερο καφέ της πόλης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης

ΑΜΣ Νικόπολη – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος

Διαμόρφωσε το αυτοκίνητο σου με τους καλύτερους

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Δορκάδας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος

Αστραπή Μεσαίου – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Θύελλα Περιστερώνα – Χελιδόνια

Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος

Μακεδονικός Ασκού – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος

Εθνικός Πυλαίας – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος

Ελλήσποντος Μαδύτου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος

Νίκη Κερασιάς – Μελιτέας

Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος

Αετός Βασιλικών – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος

Μαραθώνας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης

ΑΕ Μαρτίου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος

Νίκη Νεοχωρούδας – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος

Εθνικός Μαλγάρων – ΑΣ Μενεμένης

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος

Μαγνησιακός – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Ιωάννης Παπάφης – Σάντος Πανοράματος

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος

Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Προοδευτική

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος

Νίκη Ηρακλείου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίολος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Πέρα – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Θρίαμβος Ταγαράδων – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ηρακλής Μοδίου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

ΜΑΣ Στίβου – Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Δρυμού

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής

Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Δάφνη Ακροποτάμου – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Εθνικός Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος

Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Βορράς Αμπελοκήπων – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Ερμής Μηχανιώνας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Καπετάν Αγρας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Κανάρης

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟ Θράκης – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Α” βοήθειες:

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ιγνατιάδης, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Σπανίδης, Σταμάτης Ηλίας