Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(16η αγωνιστική)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 0 0 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 4 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(17η αγωνιστική)

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 40 0 37-4 13-1-0 23-1 7-0-0 14-3 6-1-0
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 32 0 29-10 9-5-1 16-5 5-3-0 13-5 4-2-1
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 27 0 38-24 8-3-3 23-10 4-2-1 15-14 4-1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 21 0 27-25 6-3-5 13-8 4-1-2 14-17 2-2-3
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 19 0 22-21 6-1-8 14-6 4-1-2 8-15 2-0-6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 18 0 23-25 5-3-6 12-13 3-1-4 11-12 2-2-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11 0 17-25 3-2-9 9-13 1-1-5 8-12 2-1-4
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 9 0 14-45 3-0-11 11-19 3-0-4 3-26 0-0-7
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 5 0 11-39 1-2-11 8-14 1-1-4 3-25 0-1-7
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 1 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 3 2 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 0 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 2 0 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 4 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 1 4 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 0 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 2 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 4 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 5 0 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 3 4 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 0 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 4 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 0 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 0 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 5 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2 1 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 2 3 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 5 1 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
 
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 2 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 7 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 1 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 4 1 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 1 5 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 5 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 3 1 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 2 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ 1 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 0 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 4 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ 2 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 0 0 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 4 0 ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ     ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
  ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ     ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
  ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ     ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ

 

Αρχείο