Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(20η αγωνιστική)

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 4 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 3 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 6 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(21η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 58 0 79-18 19-1-0 38-6 8-1-0 41-12 11-0-0
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 33 0 36-26 9-6-5 20-10 5-3-2 16-16 4-3-3
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 32 0 53-39 9-5-6 26-15 5-3-2 27-24 4-2-4
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 31 0 46-39 9-4-7 27-16 6-1-3 19-23 3-3-4
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 30 0 46-37 8-6-6 24-11 6-2-2 22-26 2-4-4
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 28 0 37-40 8-4-8 19-21 4-2-4 18-19 4-2-4
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25 0 45-57 7-4-9 25-27 3-3-4 20-30 4-1-5
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 24 0 34-35 6-6-8 17-14 4-2-4 17-21 2-4-4
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 24 -4 26-39 9-1-10 20-16 7-0-3 6-23 2-1-7
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19 0 25-51 5-4-11 13-21 3-2-5 12-30 2-2-6
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 16 0 20-40 4-4-12 12-22 2-3-6 8-18 2-1-6
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13 0 33-59 4-1-15 19-41 0-1-9 14-18 4-0-6
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
- Η ομάδα ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ έχει -4 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 1 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 1 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 6 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 4 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 3 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 4 1 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 2 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 1 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 2 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3 2 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 5 1 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 0 1 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 1 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 3 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 4 2 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 2 1 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 3 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 1 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 2 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 6 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 5 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 3 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 2 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 3 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 2 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 2 2 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 3 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 3 0 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 5 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 2 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 1 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 4 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 2 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
 
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 2 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 5 2 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 4 1 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 2 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 0 0 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 4 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 4 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 1 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 2 4 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 0 4 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 2 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 4 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 2 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 1 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 4 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 2 3 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 4 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 4 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 0 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3 2 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 6 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 1 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 2 4 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 1 2 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 1 2 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 4 5 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1 4 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 4 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 0 1 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0 3 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 4 0 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 3 1 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 0 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 6 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
  ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ     ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
  ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ     ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ     ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ     ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

 

Αρχείο