Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ  56 0 62-25  18-2-3  31-13  9-1-2  31-12  9-1-1 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  51 0 52-26  16-3-4  30-10  11-0-1  22-16  5-3-3 
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  46 0 44-17  13-7-3  25-12  6-4-2  19-5  7-3-1 
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ  42 0 43-31  13-3-7  26-12  8-2-2  17-19  5-1-5 
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  41 0 47-26  12-5-6  28-5  9-3-0  19-21  3-2-6 
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ  36 0 40-31  10-6-7  18-15  5-2-4  22-16  5-4-3 
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  31 0 31-29  10-1-12  18-9  6-1-4  13-20  4-0-8 
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  29 0 29-35  8-5-10  19-15  5-4-3  10-20  3-1-7 
ΠΕΡΑ  29 0 28-38  8-5-10  17-17  5-4-3  11-21  3-1-7 
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  27 0 24-33  6-9-8  11-18  2-4-5  13-15  4-5-3 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  19 0 25-54  6-1-16  11-25  3-1-7  14-29  3-0-9 
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ  18 0 23-41  5-3-15  11-18  3-1-7  12-23  2-2-8 
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ  15 0 27-56  4-3-16  21-24  4-0-7  6-32  0-3-9 
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ  15 0 19-52  4-3-16  11-24  3-1-7  8-28  1-2-9 
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 1 2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 1 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΕΡΑ 1 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 1 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 2 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 0 ΠΕΡΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 2 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 6 3 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 3 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΕΡΑ 1 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 4 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 6 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2 1 ΠΕΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 2 0 ΠΕΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 1 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 4 5 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΠΕΡΑ 4 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 4 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 2 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 1 ΠΕΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 4 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 1 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1 0 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 0 0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 3 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 3 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 1 ΠΕΡΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 2 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΕΡΑ 3 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 3 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 2 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΕΡΑ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 2 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 0 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 5 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 4 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 1 ΠΕΡΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 3 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 0 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 3 2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΕΡΑ 1 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 2 1 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 4 1 ΠΕΡΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 4 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 0 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0 0 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 0 2 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΕΡΑ 0 0 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 3 ΠΕΡΑ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 2 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 4 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΠΕΡΑ 2 2 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 0 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 3 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 0 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΡΑ 1 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2 0 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 6 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 2 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2 0 ΠΕΡΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 1 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 1 4 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 3 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 3 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΠΕΡΑ 0 0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 3 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 0 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 6 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 3 ΠΕΡΑ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 3 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 4 3 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΠΕΡΑ 0 3 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1 5 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1 0 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 2 0 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 7 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4 0 ΠΕΡΑ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΠΕΡΑ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ     ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ     ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  ΠΕΡΑ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
  ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ     ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ     ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
  ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ     ΠΕΡΑ
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

 

Αρχείο

http://overads.com/push-down/