Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(25η αγωνιστική)

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 5 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(26η αγωνιστική)

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 62 0 66-17 20-2-3 33-8 10-0-2 33-9 10-2-1
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 55 0 74-25 18-1-6 42-12 10-1-2 32-13 8-0-4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54 0 58-19 17-3-5 31-8 9-1-2 27-11 8-2-3
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 51 0 49-24 15-6-4 26-8 9-3-0 23-16 6-3-4
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 36 0 46-47 11-3-11 23-26 5-3-5 23-21 6-0-6
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 36 0 28-39 11-3-11 17-18 8-0-5 11-21 3-3-6
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 33 0 31-20 9-6-10 21-10 6-1-5 10-10 3-5-5
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 32 0 27-37 9-5-11 14-14 3-5-4 13-23 6-0-7
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29 0 34-51 8-5-12 15-9 6-4-2 19-42 2-1-10
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 26 0 42-58 7-5-13 24-25 5-3-5 18-33 2-2-8
ΑΙΟΛΟΣ 22 0 35-53 6-4-15 25-28 5-2-6 10-25 1-2-9
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 22 0 25-50 6-4-15 17-23 5-2-6 8-27 1-2-9
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 20 0 25-53 5-5-15 9-29 2-2-9 16-24 3-3-6
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 19 0 20-67 5-4-16 12-33 4-1-7 8-34 1-3-9
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 4 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 3 5 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 2 ΑΙΟΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 4 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 5 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 0 ΑΙΟΛΟΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 4 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 4 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 2 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 4 1 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 2 ΑΙΟΛΟΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 6 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΙΟΛΟΣ 2 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 1 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 0 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 5 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 0 ΑΙΟΛΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΙΟΛΟΣ 3 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 4 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 5 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 0 ΑΙΟΛΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 4 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 4 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 6 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 2 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 3 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 4 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 4 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 0 5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΟΛΟΣ 1 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΙΟΛΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 4 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 4 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΙΟΛΟΣ 0 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 4 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 3 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 5 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 4 0 ΑΙΟΛΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 5 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 0 4 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 0 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 7 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 1 0 ΑΙΟΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 0 6 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 3 ΑΙΟΛΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 5 2 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ 5 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

Αρχείο