Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(4η αγωνιστική)

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 2 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(5η αγωνιστική)

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  9 0 12-5  3-0-1  8-1  2-0-0  4-4  1-0-1 
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ  9 0 7-4  3-0-1  4-0  2-0-0  3-4  1-0-1 
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ  9 0 8-7  3-0-1  6-6  2-0-1  2-1  1-0-0 
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ  7 0 8-3  2-1-0  2-0  1-0-0  6-3  1-1-0 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ  7 0 8-9  2-1-1  5-3  2-0-0  3-6  0-1-1 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  6 0 8-3  2-0-1  8-2  2-0-0  0-1  0-0-1 
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  6 0 9-6  2-0-2  5-3  1-0-1  4-3  1-0-1 
ΑΙΟΛΟΣ  6 0 7-7  2-0-2  3-3  1-0-1  4-4  1-0-1 
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5 0 6-6  1-2-1  4-4  1-0-1  2-2  0-2-0 
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ  5 0 6-7  1-2-1  6-5  1-2-0  0-2  0-0-1 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ  2 -2 4-4  1-1-1  0-0  0-1-0  4-4  1-0-1 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ  1 0 4-11  0-1-2  3-3  0-1-0  1-8  0-0-2 
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ  0 0 4-10  0-0-4  1-2  0-0-1  3-8  0-0-3 
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ  0 0 5-14  0-0-4  3-6  0-0-2  2-8  0-0-2 
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
- Η ομάδα ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 1 ΑΙΟΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 2 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΟΛΟΣ 1 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 1 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 3 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 3 ΑΙΟΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 1 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 2 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ 2 1 ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΑΙΟΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΑΙΟΛΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΙΟΛΟΣ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
  ΑΙΟΛΟΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ     ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΙΟΛΟΣ     ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ     ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
  ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ     ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
  ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

 

 

Αρχείο