Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ  62 0 75-27  20-2-3  38-14  9-1-2  37-13  11-1-1 
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ  48 0 56-35  15-3-7  31-16  9-1-2  25-19  6-2-5 
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ  40 0 57-46  12-4-9  28-22  7-2-4  29-24  5-2-5 
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  40 0 39-33  11-7-7  22-16  6-4-3  17-17  5-3-4 
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ  40 0 39-43  12-4-9  21-16  6-3-3  18-27  6-1-6 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ  35 0 47-44  10-5-10  25-24  5-2-6  22-20  5-3-4 
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ  32 0 51-51  9-5-11  23-32  4-2-7  28-19  5-3-4 
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ  32 0 33-40  9-5-11  15-23  4-1-8  18-17  5-4-3 
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ  31 0 36-56  9-4-12  17-26  5-2-6  19-30  4-2-6 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  30 0 34-42  7-9-9  17-18  4-5-3  17-24  3-4-6 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  29 0 48-42  8-5-12  24-25  3-3-7  24-17  5-2-5 
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ  27 0 34-58  8-3-14  11-26  3-1-8  23-32  5-2-6 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  25 0 33-50  7-4-14  17-27  4-2-6  16-23  3-2-8 
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ  20 0 31-46  4-8-13  13-26  1-5-6  18-20  3-3-7 
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 4 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 3 4 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 6 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 4 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 4 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 5 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 5 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 4 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 6 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 3 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 3 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 3 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3 4 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 1 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 5 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2 2 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 4 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 4 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 3 4 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 3 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 1 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 0 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 2 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4 3 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 1 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1 5 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 2 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 5 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 3 2 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 6 3 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 5 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 2 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
  ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

Αρχείο