Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(26η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
   

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 53 0 53-22 16-5-3 28-14 8-2-2 25-8 8-3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 47 0 45-21 14-5-5 22-8 7-3-2 23-13 7-2-3
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 43 0 41-21 12-7-5 28-11 9-1-2 13-10 3-6-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 36 0 38-20 8-12-4 18-5 5-6-1 20-15 3-6-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 33 0 40-37 9-6-9 22-15 6-3-3 18-22 3-3-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 33 0 39-41 9-6-9 22-13 7-3-2 17-28 2-3-7
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 28 0 44-57 7-7-10 26-26 5-3-4 18-31 2-4-6
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 27 0 31-43 7-6-11 20-23 4-3-5 11-20 3-3-6
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 26 0 34-36 6-8-10 19-14 4-4-4 15-22 2-4-6
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 25 0 23-36 7-4-13 11-14 5-3-4 12-22 2-1-9
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 23 0 23-41 5-8-11 17-20 4-4-4 6-21 1-4-7
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 22 -8 39-48 8-6-10 27-20 6-3-3 12-28 2-3-7
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 22 0 27-54 6-4-14 18-16 5-4-3 9-38 1-0-11
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
- Η ομάδα Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ έχει -8 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 5 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 7 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 3 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 6 4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 6 2 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 4 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 6 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 4 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 4 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 4 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 4 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 2 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 0 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 4 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 5 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 3 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 3 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 5 0 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 0 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 0 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 2 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 3 0 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 2 2 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 3 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 1 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 1 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

 

Αρχείο