Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 47 0 50-13 14-5-0 24-6 7-2-0 26-7 7-3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 42 0 50-27 13-3-3 31-18 7-2-1 19-9 6-1-2
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 41 0 43-17 12-5-2 22-3 7-2-0 21-14 5-3-2
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 36 0 42-25 11-3-5 23-14 6-1-3 19-11 5-2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 35 0 40-27 11-2-6 24-13 6-1-3 16-14 5-1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 34 0 40-22 10-4-5 21-7 6-3-1 19-15 4-1-4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 33 0 31-29 10-3-6 17-14 5-1-3 14-15 5-2-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 31 0 30-22 9-4-6 18-13 5-1-4 12-9 4-3-2
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 28 0 41-34 8-4-7 25-12 6-2-1 16-22 2-2-6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22 0 21-25 6-4-9 13-10 5-2-3 8-15 1-2-6
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 20 0 26-33 6-2-11 16-16 4-2-4 10-17 2-0-7
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 20 0 28-38 6-2-11 17-9 5-1-3 11-29 1-1-8
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 18 0 27-41 4-6-9 15-15 3-3-3 12-26 1-3-6
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16 0 26-46 5-1-13 17-19 3-1-5 9-27 2-0-8
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 8 0 10-51 2-2-15 6-20 2-1-7 4-31 0-1-8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ -2 -2 4-59 0-0-19 3-28 0-0-9 1-31 0-0-10
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
- Η ομάδα ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
VIDEO ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 5 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 5 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 6 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
VIDEO ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 5 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 6 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 4 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 6 3 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 7 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 6 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
VIDEO ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 5 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 4 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 4 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 5 2 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 3 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 5 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ     ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αρχείο