Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ  41 0 37-16  13-2-3  21-8  7-2-0  16-8  6-0-3 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  40 0 44-20  12-4-2  25-9  7-1-1  19-11  5-3-1 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  32 0 29-16  9-5-4  17-8  5-3-1  12-8  4-2-3 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  30 0 26-21  9-3-6  13-13  4-1-4  13-8  5-2-2 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  30 0 27-23  9-3-6  16-9  5-2-2  11-14  4-1-4 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  28 0 29-26  8-4-6  16-9  6-2-2  13-17  2-2-4 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  26 0 21-23  7-5-6  13-9  4-3-1  8-14  3-2-5 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  25 0 24-26  7-4-6  13-9  6-1-2  11-17  1-3-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  21 0 18-21  6-3-9  10-8  4-1-4  8-13  2-2-5 
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ  20 0 28-36  6-2-10  19-17  4-1-4  9-19  2-1-6 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  19 0 26-29  5-4-9  14-17  2-3-5  12-12  3-1-4 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  17 0 22-34  5-2-10  12-12  3-1-4  10-22  2-1-6 
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  15 0 24-41  4-3-11  15-16  3-2-3  9-25  1-1-8 
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  8 0 17-40  2-2-14  5-19  0-0-9  12-21  2-2-5 
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 3 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 4 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 1 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 5 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 4 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 0 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 4 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
  ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
  ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

 

Αρχείο