Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(3η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 5 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 5 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(4η αγωνιστική)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ  9 0 13-2  3-0-0  8-1  2-0-0  5-1  1-0-0 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  9 0 7-1  3-0-0  2-0  1-0-0  5-1  2-0-0 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  6 0 8-2  2-0-1  3-1  1-0-1  5-1  1-0-0 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  6 0 9-7  2-0-1  8-3  2-0-0  1-4  0-0-1 
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ  6 0 3-2  2-0-1  2-0  1-0-0  1-2  1-0-1 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  6 0 5-5  2-0-1  4-1  1-0-0  1-4  1-0-1 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  3 0 3-2  1-0-1  3-2  1-0-1  0-0  0-0-0 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ  3 0 3-3  1-0-1  2-0  1-0-0  1-3  0-0-1 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ  3 0 3-5  1-0-2  2-0  1-0-0  1-5  0-0-2 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 2-4  1-0-2  2-2  1-0-1  0-2  0-0-1 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  3 0 6-8  1-0-2  3-0  1-0-0  3-8  0-0-2 
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ  3 0 4-6  1-0-2  4-3  1-0-1  0-3  0-0-1 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ  3 0 4-7  1-0-2  1-4  0-0-1  3-3  1-0-1 
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ  0 0 1-7  0-0-2  1-5  0-0-1  0-2  0-0-1 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  0 0 2-12  0-0-3  1-5  0-0-1  1-7  0-0-2 
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 5 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 5 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 5 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 5 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ     ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ     ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ     ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
  ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
  ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
  ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ     ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ     ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

 

Αρχείο