Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(29η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(30η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ  62 0 72-17  19-5-3  44-1  11-2-0  28-16  8-3-3 
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ  59 0 59-30  18-5-5  32-8  11-2-1  27-22  7-3-4 
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ  45 0 37-27  13-6-8  24-10  9-4-1  13-17  4-2-7 
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  45 0 55-48  13-6-8  33-20  9-2-3  22-28  4-4-5 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  43 0 50-33  11-10-6  33-15  7-4-3  17-18  4-6-3 
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  41 0 48-44  12-5-10  34-17  10-1-2  14-27  2-4-8 
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ  39 0 42-41  11-6-10  25-19  8-2-3  17-22  3-4-7 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  38 0 45-41  10-8-9  29-18  7-5-2  16-23  3-3-7 
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  36 0 39-33  9-9-9  17-17  3-5-5  22-16  6-4-4 
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ  35 0 46-49  9-8-10  28-15  9-3-2  18-34  0-5-8 
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ  30 0 31-43  8-6-13  19-18  4-5-4  12-25  4-1-9 
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  29 0 35-47  7-8-12  21-18  5-4-4  14-29  2-4-8 
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ  22 0 32-70  6-4-17  22-33  4-3-7  10-37  2-1-10 
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ  21 0 29-50  4-9-14  19-19  4-6-4  10-31  0-3-10 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ  14 0 32-79  3-5-19  15-29  3-2-8  17-50  0-3-11 
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 8 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 5 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 5 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 4 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 6 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 5 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 3 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 2 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 3 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 5 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 7 0 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 3 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 3 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 0 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 4 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 4 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 3 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 6 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 4 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 4 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 0 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 4 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 4 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 4 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 5 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 4 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 4 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 6 0 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 3 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 5 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 0 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 3 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 6 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 3 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 4 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 4 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 4 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 3 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 5 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 4 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 2 4 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 3 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 6 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 0 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 4 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 6 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 4 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ     ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ     ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ     ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
  ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ     ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
  ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
  ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ     ΠΑΝΟΡΑΜΑ

 

Αρχείο

http://overads.com/push-down/