Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 67 0 64-16 21-4-3 40-6 12-2-0 24-10 9-2-3
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 60 0 52-25 19-3-6 35-8 13-0-1 17-17 6-3-5
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 51 0 61-35 15-6-7 31-16 8-4-2 30-19 7-2-5
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 43 0 48-40 13-4-11 22-13 7-3-4 26-27 6-1-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 42 0 42-32 11-9-8 23-10 8-3-3 19-22 3-6-5
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 40 -2 40-34 13-3-12 27-16 8-1-5 13-18 5-2-7
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 39 0 36-35 11-6-11 22-14 8-1-5 14-21 3-5-6
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 39 0 40-44 11-6-11 19-14 6-4-4 21-30 5-2-7
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 37 0 27-25 9-10-9 15-11 6-4-4 12-14 3-6-5
ΙΩΝΙΚΟΣ 37 0 34-43 10-7-11 14-19 4-5-5 20-24 6-2-6
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 36 0 49-43 10-6-12 35-15 9-1-4 14-28 1-5-8
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 31 0 28-48 7-10-11 14-21 2-8-4 14-27 5-2-7
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 29 0 26-52 8-5-15 16-21 5-3-6 10-31 3-2-9
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 19 0 35-68 4-7-17 25-37 3-3-8 10-31 1-4-9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13 0 29-71 3-4-21 17-35 1-3-10 12-36 2-1-11
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
- Η ομάδα ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΙΩΝΙΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 4 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 5 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 5 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 4 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 5 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
VIDEO ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
VIDEO ΙΩΝΙΚΟΣ 1 4 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 3 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 3 2 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 4 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
VIDEO ΙΩΝΙΚΟΣ 0 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΝΙΚΟΣ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 5 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
VIDEO ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 4 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 4 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 3 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
VIDEO ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 6 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 4 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 6 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 4 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 5 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 2 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 4 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 3 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 5 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 4 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 4 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 2 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 5 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

 

Αρχείο