Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(16η αγωνιστική)

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(17η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός   εκτός  
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 37 0 35-5 12-1-2 26-2 8-0-0 9-3 4-1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 34 0 35-13 10-4-1 13-8 4-3-0 22-5 6-1-1
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 34 0 30-14 11-1-3 19-4 7-0-0 11-10 4-1-3
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 24 -2 19-12 8-2-5 14-8 5-0-3 5-4 3-2-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 24 0 24-21 7-3-5 14-10 5-0-3 10-11 2-3-2
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 23 0 30-23 7-2-6 13-7 3-1-3 17-16 4-1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 22 0 27-19 6-4-5 15-6 4-1-2 12-13 2-3-3
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 22 0 16-12 6-4-5 7-6 3-2-3 9-6 3-2-2
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 19 0 24-19 6-1-8 19-8 5-0-3 5-11 1-1-5
ΙΩΝΙΚΟΣ 19 0 19-23 5-4-6 8-12 2-3-3 11-11 3-1-3
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18 0 19-25 5-3-6 9-9 2-2-3 10-16 3-1-3
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 13 0 13-28 3-4-8 8-8 1-3-2 5-20 2-1-6
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 13 0 12-33 4-1-10 9-13 3-1-4 3-20 1-0-6
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 9 0 15-41 2-3-10 10-21 1-2-4 5-20 1-1-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 0 8-38 1-1-13 3-17 0-1-7 5-21 1-0-6
- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
- Η ομάδα ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΙΩΝΙΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 4 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 5 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 5 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 4 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 5 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
VIDEO ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
VIDEO ΙΩΝΙΚΟΣ 1 4 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 3 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 3 2 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 4 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
VIDEO ΙΩΝΙΚΟΣ 0 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΝΙΚΟΣ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 5 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
VIDEO ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 4 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 4 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 1 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

VIDEO ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 3 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
VIDEO ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 0 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ     Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
  ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
  ΙΩΝΙΚΟΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
  ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ     ΙΩΝΙΚΟΣ
  ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
  ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ     ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ     ΙΩΝΙΚΟΣ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ     ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
  ΙΩΝΙΚΟΣ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ     Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
  ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΙΩΝΙΚΟΣ
  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ     ΙΩΝΙΚΟΣ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ     ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
  ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
  ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ     Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
  ΙΩΝΙΚΟΣ     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΙΩΝΙΚΟΣ
  ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ     ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
  ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
  ΙΩΝΙΚΟΣ     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
  ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ     ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
  ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΙΩΝΙΚΟΣ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
  ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
  ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  ΙΩΝΙΚΟΣ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
  ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ     ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
  Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ     ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ     ΙΩΝΙΚΟΣ
  ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ     ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
  ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ     Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
  ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ     ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  ΙΩΝΙΚΟΣ     ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

Αρχείο